Hakkında

HAKKINDA

yesim-kozanli_2

YEŞİM KOZANLI
Kurucu

1994 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimar ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Yeşim Kozanlı, kurduğu şirketlerde ve Robin’s Design markası ile uzman kadrosuyla birlikte başarılı işler yaparak iş dünyasına imzasını attı. Yeşim Kozanlı’nın; geçmişi günümüzle buluşturabilen dinamik ve tecrübeli tasarım çizgisi kısa sürede sektörün beğenisini topladı. Otel, residence, ofis, villa gibi pek çok projenin tasarımını ve uygulamasını üstlenerek farklı konseptler geliştirdi.

Uluslararası zincir otellerle yaptığı sayısız projenin ardından bu alandaki 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünya markalarına uygun iç mimarlık ve mimarlık çözümleri sunuyor. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı çalışmalarla farklı konseptler yaratmaya ve uygulamaya devam ediyor. Yaptığı projelerle markaların müşterileri ile özel bir bağ kurmasına olanak sağlıyor.

İç mimarlık projelerinin, mimarlık projeleriyle eş zamanlı götürülmesi gerektiğine ve bir bütün olduğuna inanan Yeşim Kozanlı, işverenleriyle karşılıklı güvenin ve çözüm odaklı aksiyonların ön planda olduğu iş birliktelikleri kuruyor.

YEŞİM KOZANLI MİMARLIK HAKKINDA

Mimarlık kariyerinde 25. yılını kutlayan Yeşim Kozanlı, kurduğu Robin’s Design ofisinin kurumsal imajını yenileyerek Yeşim Kozanlı Mimarlık ismiyle hizmet vermeye devam edecek.

İç Mimari Projeler, Proje Yönetimi, İç Mimari Proje Süreçlerinin Zaman Planlaması, Danışmanlık, Satın Alma Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren Yeşim Kozanlı Mimarlık, her projeye özel yeni tasarım ürünler ve konseptler geliştiriyor. Doğru form ile faydalı fonksiyonları bir araya getirerek sahip olduğunuz mekanları daha yaşanılası kılarken sektördeki tecrübesi ve uzman ekibiyle sıra dışı projelere öncülük etmeye devam ediyor.

TEAM

BİLAL MERT
Kreatif Direktör

DİLEK CENGON
Proje Yöneticisi
İç Mimar

DOĞAN TEPE
Lojistik

EBRU KÖSE
İç Mimar

EDA BOZKURT
İç Mimar

KRISTIN ZURNACIOĞLU
Finans

KÜBRA GÜLEÇOĞLU
İç Mimar

NURDAN SÜMER
Tasarım Direktörü
İç Mimar

PARVİZ GARAYEV
Görselleştirme Uzmanı

SAVAŞ SÜMER
Görselleştirme Uzmanı

SEDEF ERTETİK GÜLLÜOĞLU
İç Mimar

YAVUZ ERGÜN
İç Mimar